Równowaga praca-dom: modne hasło czy skuteczny sposób przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu? – POW#10

16.11 (w środę) o 18:00 startuje podcast LIVE „Równowaga praca-dom: modne hasło czy skuteczny sposób przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu?”. Porozmawiamy o tym, na czym polega równowaga praca-dom i jakie zyski – w świetle badań – przynosi pracownikom i organizacjom. Przyjrzymy się rozwiązaniom wspierającym pracowników w uzyskaniu i utrzymaniu tej równowagi. Naszym ekspertem jest psycholog dr Ewelina […]

16.11 (w środę) o 18:00 startuje podcast LIVE „Równowaga praca-dom: modne hasło czy skuteczny sposób przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu?”.

Porozmawiamy o tym, na czym polega równowaga praca-dom i jakie zyski – w świetle badań – przynosi pracownikom i organizacjom. Przyjrzymy się rozwiązaniom wspierającym pracowników w uzyskaniu i utrzymaniu tej równowagi.

Naszym ekspertem jest psycholog dr Ewelina Smoktunowicz, która kieruje StresLabem: Centrum Badań nad Stresem oraz projektami Med-Stres i Med-Stres SOS. Programy wspierają pracowników ochrony zdrowia w radzeniu sobie ze stresem zawodowym. Rozmowę poprowadzi Michał Piątek (MEDchart).

Też zauważasz, jak duże znaczenie ma równowaga praca-dom? Komentuj, dziel się spostrzeżeniami, zadawaj pytania!