Rola systemu edukacji w profilaktyce wypalenia zawodowego pracowników ochrony zdrowia – POW#11

Czy przyszli specjaliści ochrony zdrowia są uczeni tego, jak się nie wypalić zawodowo? 23.11 (w środę) o 18:00 startuje podcast LIVE „Rola systemu edukacji w profilaktyce wypalenia zawodowego pracowników ochrony zdrowia”. Na czym obecnie koncentruje się system edukacji? Na co system edukacji nie przygotowuje? Co można zmienić, by przyszli pracownicy medyczni byli przygotowani na wyzwania […]

Czy przyszli specjaliści ochrony zdrowia są uczeni tego, jak się nie wypalić zawodowo?

23.11 (w środę) o 18:00 startuje podcast LIVE „Rola systemu edukacji w profilaktyce wypalenia zawodowego pracowników ochrony zdrowia”.

Na czym obecnie koncentruje się system edukacji?
Na co system edukacji nie przygotowuje?
Co można zmienić, by przyszli pracownicy medyczni byli przygotowani na wyzwania pracy w ochronie zdrowia?

Na pytania odpowie dr Karolina Pyziak-Kowalska, lekarz chorób zakaźnych. Od 2012 r. kieruje Izbą Przyjęć Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie. Od 2007 r. prowadzi szkolenia lekarzy stażystów dotyczące tematyki HIV/AIDS. Rozmowę jak zawsze poprowadzi Michał Piątek (MEDchart).

A Ty jak wspominasz swoją edukację? Co myślisz o systemie? Chcesz podzielić się swoim zdaniem? Porozmawiajmy o tym razem! Komentuj, zadawaj pytania, dziel się spostrzeżeniami i pomysłami na pozytywne zmiany!